Ana SayfaAkıllı TelefonHuawei Mate 40 Tasarım Özellikleri Ortaya Çıktı

Huawei Mate 40 Tasarım Özellikleri Ortaya Çıktı

Huawei'nin benzersiz kamera tasarımına yeni altıgen bir tasarım ekleniyor. Yeni Huawei Mate 40 serisi bütün cihazlarından farklı bir görünüme sahip olabilir...

-

Huawei‘nin yaklaşan amiral gemisi serisi Huawei Mate 40 tasarım özellikleri paylaşılan bir resim ile ortaya çıktı. Akıllı telefonlar dünyasında, büyük üreticiler arka panelin benzersiz tasarımı ve kamera kurulumu ile kendilerini farklılaştırmaya çalışıyorlar. Apple ve Google kare şeklinde kamera modülünü, Samsung dikdörtgen, OnePlus ve Moto daire gibi kamera modüllerini benimsedi.

Resmi olarak paylaşılan resimde Huawei Mate 40 serisinde, arkasında altıgen veya sekizgen düzene sahip bir kamera modülünün bulunduğu en az bir telefon yer alacak. Ayrıca fiziksel bir ses tuşu da mevcut. Bu da şirketin Mate 30 ile tanıtılan sanal tuşları geride bıraktığı anlamına geliyor.

Şimdiye kadar sızıntılar, dört kameranın siyah düğme benzeri bir daire şeklinde modülün içinde yer aldığını gösteriyor. Ayrıca flaşın yanda durduğu Huawei Mate 30 ailesine benzer bir tasarıma sahip olacağını işaret ediyordu.

Huawei Mate 40 Tasarım Özellikleri Ortaya Çıktı

Ancak bugün Huawei yöneticisi He Gang tarafından yayınlanan bu görüntü Huawei Mate 40 tasarım özelliklerine büyük bir ışık tuttu. Tabi ki bir olasılık daha var. Huawei, Mate 40 serisinin farklı üyeleri için farklı tasarımlara sahip olabilir.

Şayet böyle bir durum söz konusu olursa, 2016’dan bu yana Mate serisi için bir ilk olacak. Bu aynı zamanda Huawei’nin aynı isim altında birden fazla amiral gemisi piyasaya sürmeye başladığı yıl.

Resmi lansman 22 Ekim’de gerçekleşecek ve o zaman asıl detayları öğrenmiş olacağız.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here