Ana SayfaAkıllı TelefonHuawei P11 2018 İlk Çeyreğinde Geliyor

Huawei P11 2018 İlk Çeyreğinde Geliyor

-

Samsung Galaxy Book 4 Ultra Özellikleri Belli Oldu!

Günümüzün en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung yeni dizüstü bilgisayar serilerinden biri olan Samsung...

Birkaç hafta önce Huawei şirketi Huawei P11 modelinin “muhtemelenMWC fuarında ilan edileceğini söylemişti. Almanya’daki organizasyon temsilcileri yeni amiral gemisinin 2018 yılının ilk çeyreğinde tanıtılacağını doğruladılar.

Huawei P11 hakkında çok sayıda dedikodu var. Üç kameralı olduğu ve iPhone X gibi çentikli ekranı olduğu gibi inanmak istemediğimiz türden dedikodular.

Huawei P11 2018 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkabilir. Huawei P10 Şubat ayında MWC‘de ilan edilmiş ve ertesi ayında satışa çıkarılmıştı. Muhtemelen önümüzdeki süreçte de Huawei P11 için aynı şeyler yaşanacaktır.

Christopher Judge The Game Awards 2023’te de Ödül Sunacak

Kratos'a hayat veren Christopher Judge, The Game Awards 2023 de bir ödülün sunumunu gerçekleştirecek. Bu durum bazı oyun severleri...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz