Ana SayfaAkıllı TelefonHuawei P40 Serisini 26 Mart'ta Online Olarak Piyasaya Sürecek!

Huawei P40 Serisini 26 Mart’ta Online Olarak Piyasaya Sürecek!

P40 serisi online olarak geliyor!

-

Huawei, P40 serisinin 26 Mart’ta çevrimiçi bir basın toplantısıyla resmen piyasaya süreceği doğruladı.Daha önce gelen sızıntılarda Paris’te piyasaya sürüleceği duyurulmuştu. Ancak bugün itibariyle , çevrimiçi bir etkinlik olacağı doğrulandı.

Şirket son zamanlarda Avrupa’da yeni Huawei Mate XS ve Matebook dizüstü bilgisayar için çevrimiçi bir etkinlik düzenledi. Benzer bir sanal basın toplantısını da Huawei P40 serisi için bekleyebiliriz. Lasman video, yükseltilmiş kamera özellikleri dışında cihaz hakkında fazla bir şey göstermiyor. Ancak 10X optik zoom‘a kadar yeni bir PRISM periskop kamera kurulumu içeren yeni donanımı hakkında birçok söylenti var.

Son söylentiler, Huawei P40 Pro’nun özel bir 52MP IMX700 (1 / 1.33 inç) CMOS sensöre sahip olacağını gösteriyor. 16 piksellik binning ile geleceği, esasen 3.25MP 4.48μm süper piksel fotoğraflara mükemmel düşük ışık performansı sağlayağı, 18mm-240mm aralığı arasında zoom yapabileceği de söylentiler arasında.

Akıllı telefonlar arasında kamaera özellikleri ile Mi 10 Pro ve Find X2 Pro‘yu  geçip geçemeyeceğini görmek için tüm gözler şimdi Huawei P40 Pro’ya odaklanıyor. Huawei P40 serisi hakkında daha fazla bilgi için beklememiz gerekiyor.

-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here