Ana SayfaAkıllı TelefonHuawei P50, 66W Hızlı Şarj Desteği İle Geliyor!

Huawei P50, 66W Hızlı Şarj Desteği İle Geliyor!

Huawei'nin yakında sunacağı yeni akıllı telefonunun bugün 3C sertifikasında 66W hızlı şarjı desteklediği ortaya çıktı. Şirketin yeni telefonunun P50 olması bekleniyor. İşte detayları...

-

Huawei‘nin bu ayın sonlarında sunması beklenen yeni P50 serisinin bugün yeni bilgileri ortaya çıktı. P50, P50 Pro ve P50 Pro Plus‘tan oluşacak olan serinin hepsi ilk olarak 4G LTE olarak sunulacak. Bunun sebebi olarak ise şirketin ABD yasakları ile uğraşıyor olmasından dolayı.

Çünkü Huawei yeni modellerinde Snapdragon yonga setinin kullanmak istiyor ama yasaklar olduğu için Qualcomm‘un 4G yongalarını kullanabiliyor. Bugün ise yeni seriden bir modelin olabileceği tahmin edilen yeni bir Huawei telefonun şarj bilgiler ve 3C sertifikası ortaya çıktı. JAD-AL50 olarak karşımıza çıkan yeni cihazın P50 veya P50 Pro olabileceği tahmin ediliyor.

Tabi bu yeni bilginin şuan bir kesinliği yok ancak diğer bazı analistler bu cihazın yeni bir Nova 9 olabileceğini söylüyor. Biz paylaşılan detaya baktığımızda ise 3C sertifikasına sahip olan bu cihazın 66W hızlı şarj desteğinin olacağı kesinleşmiş durumda. JAD-AL50 model numaralı bu yeni cihazın daha önce TENAA üzerinden sızdırıldığını biliyoruz.

Şuan için henüz hangi cihazın buna sahip olacağını bilmiyor olsak da bu modelin ya P50 serisinden bir telefon olacağı ya da yeni Nova 9 olacağı söyleniyor. Bugün ortaya bir de Huawei‘nin yeni P50 serisinde 4G nedeniyle yeni Kirin 9000 5G yongasını kullanacağı da bildiriliyor. Bu da şimdilik bir kesinlik taşımıyor olsa da gözler 29 Temmuz‘da düzenlenecek etkinliğe çevrilmiş durumda. Yeni P50 serisinin dairesel bir kamera modülünün olacağı, P50 Pro ve Pro Plus modelinde Sony‘nin IMX800 sensörünün yer alacağı daha önce sızdırılmıştı.

-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here