Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuawei Watch D, Canlı Canlı Görüntülendi!

Huawei Watch D, Canlı Canlı Görüntülendi!

Görüntüler, kare kadranı ve kenarları hafif kavisli büyük bir ekranı olan Huawei Watch D'yi gösteriyor. Akıllı saatin gövdesinin sağ tarafında “Sağlık” ve “Ev” işlevleri için birkaç düğme var.

-

Realme GT Neo 5’nin 150W versiyonu geliyor

Realme GT Neo 5, 240W hızlı şarj desteği ile 9 Şubat'ta tanıtılıyor. Bugün Realme'den üst...

23 Aralık’ta lansmanı yapılacak olan Huawei Watch D, önce kutusunun görüntüleri; şimdi de gerçek hayattaki eylem görüntüleri ile gündemi sallıyor. Görüntüler önceki görsellerle; uyumlu ve kan basıncı izleme dahil olmak üzere birkaç öne çıkan özelliği gösteriyor.

Görüntüler, kare kadranı ve kenarları hafif kavisli büyük bir ekranı olan Huawei Watch D’yi gösteriyor. Akıllı saatin gövdesinin sağ tarafında “Sağlık” ve “Ev” işlevleri için birkaç düğme var.

Saat, kan basıncı izleme ve EKG (elektrokardiyogram) ölçümü gibi; bir dizi yeni ve son derece gelişmiş izleme özelliğini destekliyor. Geçenlerde bir blogcu, saatin gerçek kan basıncı ölçüm sürecini simüle etmek ve son derece doğru veriler sağlamak için içinde; basınçlı bir çanta ile geldiğini iddia ediyor. Bu özellik, Çin Ulusal Tıbbi Ürünler İdaresi’nden bir Sınıf II tıbbi cihaz kayıt sertifikası da aldı.

huawei-watch-d

Bunun dışında Huawei Watch D, şirketin kendi geliştirdiği HarmonyOS sistemini çalıştıracak. Ayrıca, kullanıcılara adım takibi, kalori ölçümü, uyku döngüsü takibi; kilo takibi ve çok daha fazlası gibi çeşitli fitness özellikleri sağlayacak olan Huawei Health uygulamasını da destekleyecek.

Bkz: En İyi Yılbaşı Hediyesi – Huawei Lipstick Earbuds İnceleme

-- Reklam --

En İyi +18 Tanışma ve Sohbet Siteleri 2023

İnternet üzerinden arkadaşlık son on yılda büyük ölçüde değişti. Yeni çevrimiçi flört platformları, aranabilir veritabanlarını genişleterek ve bir arkadaştan...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz