Ana SayfaMobil UygulamalarIntel’den Yeni Mesajlaşma Uygulaması

Intel’den Yeni Mesajlaşma Uygulaması

-

Android telefonlar hayatımızı girdiği günden beri birçok program android marketlerde yerini aldı. Hiç şüphesiz ki en çok tutulan ve en çok indirilen android uygulamalardan biriside mesajlaşma servisleridi. Her geçen ay yeni bir firmadan yeni bir mesajlaşma uygulaması çıkabiliyor ancak birçok firma başarısız oluyor ve binlerce dolar reklam bütçeleri için ayırdıkları para ve işçilere verdikleri maaş’da yerler bir oluyor. Çünkü belli başlı mesajlaşma uygulamaları çok popiler hale geldi ve herkes tarafından kullanılıyor oldu.

Intel’den yeni bir mesajlaşma servisi geliyor bu mesaj programı gerçekten çok farklı bildiğiniz gibi mesajlara gülücük, somurtmai kalp, kahkaha vb. gibi yüz ifadeleri ekliyoruz ancak Intel firmasının yaptığı bu mesajlaşma uygulaması sayesinde bu yüz ifadeleri daha eğlenceli ve daha büyük hale getirildi.

Bu mesajlaşma uygulaması sayesinde telefonumuzun ön veya arka kamerası ile çektiğimiz yüz fotoğrafları Pocket Avatars uygulaması tarafından taratılıp bizim ifademizi kendi smile‘lerine dönüştürerek göndermek istediğimiz kişiye mesaj atıyor ve bu sayede sadece smile ifadeleri ile mesajlaşmış oluyor. Her ne kadar bu programın özellikleri diğer programlara göre daha kısıtlı olsada farklı bir proje olduğu kesin

pocket avatars 2

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.