Ana Sayfaİpucuİnternet kotası neden doluyor?

İnternet kotası neden doluyor?

-

Google Deprem Bölgesi Güvenli Bölge Haritaları Belli Oldu!

Bu gece ülkemizde yaşanan ve birçok ilde can ve mal kaybına uğratan depremi yaşadık ilk...

Günümüzde neredeyse tüm dünyada internet oldukça geniş bir kitleye ev sahipliği yapıyor, ancak daha tam olarak gelişmemiş ülkeler ve internetin oldukça pahalı olduğu ülkelerde kullanıcılar daha ucuz olması açısından kotalı interneti tercih ediyorlar, ancak ay sonu gelmeden biten internet kotasının nereye gittiğini merak eden kullanıcılar bu haberden sonra kotalarını daha verimli şekilde kullanabilecekler.

Güncellemeler.

Eğer bilgisayarınızda güncellemeleri otomatik olarak yükle, seçeneği açıksa kotanız daha çabuk bitebilir, güncellemeler oldukça yüksek boyutlu kapasitelere sahip olabilir ve sizlerin kotasını daha çabuk bitirebilir.

İnternet kontrolü yapan uygulamalar.

Eğer bilgisayarınız torrent programı veya ping ile ilgili bir program mevcutsa bu programlar belirli aralıklarla internete aktarım yaptıklarından dolayı kotanızı daha çabuk bitirecektir, örneğin bir torrent programı sürekli olarak güncelleme kontrolü yaparak kotanızı tamamen bitirebilir.

-- Reklam --

Xiaomi Poco X5 Pro ve Poco X5 tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Poco X serisi genellikle iyi bir ekran (yüksek yenileme hızına sahip), büyük, hızlı şarj olan bir batarya ve fiyat...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz