iOS 10.2 Public Beta 1 Çıktı!

Apple, iOS 10.2’nin ilk geliştirici sürümünün ardından halka açık iOS 10.2 Public Beta 1 paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

Güncellemeler konusunda hızlı adımlar atan Apple, geçtiğimiz hafta iOS 10.1 sürümünü yayınladı. Dün yayınlanan iOS 10.2 Beta 1’den sonra iOS 10.2 Public Beta 1 sürümü de paylaşıldı.

iOS’un Public Beta sürümleri adından da belli olacağı gibi normal Beta sürümlerinden farklı olarak geliştirici hesabına gereksinim duyulmadan direkt kullanılabiliyor.

iOS 10.2 Public Beta 1 neler getiriyor?

Beta ile Public Beta sürümleri arasında bir farklılık yok. Apple, dün yayınlamış olduğu iOS 10.2 Beta 1’in güncelleme notlarında sistem performansının yükseltildiği ve hata düzeltmelerinin yapıldığını söylüyor.

ios-10-2-public-beta-1-cikti-2

iOS 10.2 Public Beta 1 Kurulumu

iOS 10.2 Public Beta 1 sürümünü denemek istiyorsanız buraya tıklayarak Apple Beta Software Program sayfasından kayıt olmanız gerekiyor. Kayıdın ardından aynı link ile iPhone’da Safari tarayıcısını açıp, iOS 10.2 Public Beta profilini yüklemeniz gerekiyor.

Profili yüklemenizin ardından iPhone yeniden başlayacaktır. iPhone açıldığında Ayarlar-Genel-Yazılım Güncelleme bölümünden iOS 10.2 Public Beta’yı yükleyebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0