Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 13 Serisi EEC'de Görüntülendi - İşte Model Numaraları

iPhone 13 Serisi EEC’de Görüntülendi – İşte Model Numaraları

Sonbaharda satışa sunulması beklenen iPhone 13 serisi iddiaları da beraberinde getiriyor. Resmi duyuru öncesinde, iPhone 13 serisinin iddia edilen model numaraları açıklandı. Yaklaşan Apple iPhone 13 serisi, EEC (Avrasya Ekonomik Komisyonu) tarafından onaylanmış görünüyor. Serinin iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Mini olmak üzere dört modeli içermesi bekleniyor.

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Apple iPhone 13 serisinin bu sonbaharda satışa sunulacağı söyleniyor. Cupertino merkezli teknoloji devinin ikinci nesil 5G akıllı telefonlarının geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi (2020 hariç) Eylül ayında resmiyet kazanması bekleniyor. Resmi duyuru öncesinde, iPhone 13 serisinin iddia edilen model numaraları açıklandı.

Yaklaşan Apple iPhone 13 serisi, EEC (Avrasya Ekonomik Komisyonu) tarafından onaylanmış görünüyor. Serinin iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Mini olmak üzere dört modeli içermesi bekleniyor.

Ancak, aşağıdaki yedi model numarası EEC’de listelenmiş görünüyor:

  • A2628
  • A2630
  • A2634
  • A2635
  • A2640
  • A2643
  • A2645

Ne yazık ki, EEC sertifikası başka bir şey göstermiyor. Ancak birden fazla rapor sayesinde bu telefonların bazı özelliklerini biliyoruz.

iPhone 13 serisinin, mevcut nesil iPhone 12 modelleriyle aynı tasarıma sahip olduğu bildiriliyor. Bununla birlikte, yeni seri biraz daha küçük bir çentik ve olası daha iyi kamera performansı ile gelebilir.

En önemlisi, iPhone 13 Mini, iPhone 12 Mini‘nin düşük satışları nedeniyle şimdiye kadarki son mini iPhone olabilir. Ayrıca, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max nihayet 120 Hz ProMotion ekranla donatılmış olarak gelebilir.

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.
KaynakGsm Arena