Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 14'ün Acil SOS Özelliği Bazı Avrupa Ülkelerine Geldi!

iPhone 14’ün Acil SOS Özelliği Bazı Avrupa Ülkelerine Geldi!

SOS modu, piyasadaki hemen hemen tüm akıllı telefonlarda bulunan standart bir özellik ancak yeni iPhone 14 serisinde bulunan özellik daha gelişmişti. Şimdi bu özellik Avrupa ülkelerine geldi!

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Uydu Modu aracılığıyla Acil SOS, yakın zamanda piyasaya sürülen Apple iPhone 14 serisinde bulunan yepyeni bir işlevdi. SOS modu, piyasadaki hemen hemen tüm akıllı telefonlarda bulunan standart bir özellik ancak yeni iPhone 14 serisinde bulunan özellik daha gelişmişti.

Yeni iPhone’ların uydu tabanlı SOS özelliği daha önce ABD ve Kanada’da yayına girmişti. Özellik şu anda Avrupa’da seçilmiş birkaç ülkede erişilebilir hale geldi.

Hücresel veya Wi-Fi erişimi kullanılamadığında, işlev, iPhone sahiplerinin acil servislere yardım etmek için – geleneksel telefon aramaları yerine – mesaj göndermelerini sağlıyor.

iPhone 14, sizi “Acil Durum Bildirin” çağrısında bulunacak ve acil servisleri klasik yöntemle aramayı denediğinizde ancak başarısız olduğunuzda durumunuz hakkında bilgi toplamak için size bir anket sunacak.

Bulunduğunuz yer, rakım, iPhone pil ömrü ve Tıbbi Kimliğiniz, (varsa) ankete verdiğiniz yanıtlarla birlikte gönderilecektir. Acil durum irtibat kişilerinizi bilgilendirmek başka bir olasılık diyebiliriz.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz