Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 15 Pro, USB-C ile veri aktarım hızlarında büyük artış sağlayacak

iPhone 15 Pro, USB-C ile veri aktarım hızlarında büyük artış sağlayacak

-

Valheim Büyük Güncellemesi Mistlands İle Geldi!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Valheim çıktığı andan itibaren oldukça ilgi gören bir oyun haline...

Gelecek yılki iPhone 15 serisinin en önemli değişikliklerinden birinin Lightning’den USB-C’ye geçiş olması bekleniyor. Bu değişikliğin yanı sıra, güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo şimdi bunun iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max için kablolu aktarım hızlarında önemli bir artışa yol açacağını bildiriyor.

İlk olarak Kuo, en son tedarik zinciri araştırmalarına dayanarak Apple‘ın USB-C’ye geçme planlarının beklendiği gibi ilerlediğini söylüyor. iPhone 15, iPhone Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max dahil olmak üzere tüm seri USB-C’ye geçiş yapacak olsa da, yalnızca iki üst düzey cihaz aktarım hızlarında bir iyileşme yaşayacak.

Kuo, iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’ın Lightning ile aynı USB 2.0 aktarım hızlarını koruyacağını söylüyor. Bu, veri aktarım hızlarının 480 Mbps ile sınırlanacağı anlamına gelir. Bu, Apple’ın iPhone serisini Pro ve Pro olmayan modeller arasında daha da ikiye ayırma stratejisini sürdürüyor.

Bu nedenle Kuo, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’in “en azından USB-C 3.2 veya Thunderbolt 3” veri aktarım hızlarına sahip olacağını bildiriyor. USB-C 3.2, veri aktarım hızlarını 20 Gbps’ye kadar çıkarabilirken, Thunderbolt 3 bunu 40 Gbps’ye kadar yükseltebilir.

iPhone 15 ve iPhone 15 Pro serilerinin 2023’ün ikinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

-- Reklam --

I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden çok oyun bulunmakta bu oyunlar arasında aksiyon oyunlarının yeri oldukça ayrıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan...
Kaynak9to5mac

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz