Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 15'in yuvarlak arka, titanyum kasaya sahip olması bekleniyor

iPhone 15’in yuvarlak arka, titanyum kasaya sahip olması bekleniyor

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Apple ile ilgili sızıntılar konusunda uzman bir ihbarcıya göre Apple, iPhone 15 serisi için büyük bir tasarım revizyonu planlıyor. Söylentilere göre yeni kasa titanyumdan yapılacak, cam arka panel ise yuvarlak kenarlara sahip olacak.

Bununla birlikte, ön kısım muhtemelen eski güzel iPhone 5C‘ye benzeyen düz tasarımdan oluşacak. Yani telefonun yan çerçevesi ile arka cam arasında daha yumuşak bir geçiş olması bekleniyor. Daha rahat bir kavrama muhtemelen amaçlanıyor ve titanyum yapı muhtemelen ağırlığı azaltacaktır. (Şu anki pro modellerinin paslanmaz çelik olduğunu düşünürsek) Sızıntı kaynağı, değişiklikleri onaylamak için henüz çok erken olduğunu ve Apple’da dahili bir tartışma olsa bile hiçbir şeyin nihai olmadığını söylüyor.

Ayrıca, Apple’ın MacBook ve Mac mini benzer görünümlere sahip olduğundan, bu tahmin çok da abartılı değil, bu nedenle tasarım dili iPhone’lara da gelebilir.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz