iPhone 6 6’ya ait yeni görseller var

Bu sene şüphesiz, konuşulacak olan en gözde telefon Iphone 6

Ger geçen gün Iphone 6’ya ait yeni sızıntılarla karşılaştığımız bir dönem yaşasak da sızıntıların benzerliği de dikkatlerden kaçmıyor. Daha önceki yazımızda da söylediğimiz gibi Cepkolik ailesi olarak yeni iphone 6’nın tasarımını Ipod Touch (5. nesil) ve Ipad AIR-Mini karışımı olacağını tahmin ediyoruz. Özellikle Ipod Touch’a benzeyeceği görüşündeyiz. 5. nesi Ipod Touch’ı incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Ayrıca cepkolik.com’da daha önce paylaştığımız Iphone 6 sızıntılarını da incelemenizde fayda var. Birbirine çok benzediğini göreceksiniz.

Telefonun tasarımını biraz detaylandırmak gerekirse, arka tarafta yer alan kameranın minik bir çıkıntıya sahip olduğunu göreceksiniz. (Ipod Touch’ta olduğu gibi) Bu çıkıntının en büyük sebebi daha da gelişmiş kamera sistemi ve telefonun daha ince tasarıma sahip olacak olmasıdır. Yine telefonun ince yapıya sahip olmasından dolayı kenar tuşları ve güç tuşunun da çıkıntıları biraz daha belirgin hale gelmiştir.

Daha önceki modellerde üst tarafta olan güç tuşu, bu modelde yan tarafta gibi görünüyor. (biz öyle tahmin ediyoruz) Son olarak ekran boyutuna dair herhangi bir şey söylemek mümkün olmasa da 4.7 inç boyutu yine ön plana çıkıyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0