iPhone 7 Su Geçirmez Olacak

Bu sene piyasaya çıkardığı iPhone 6s ve 6s Plus’ın ardından Apple, yeni iPhone modeli olan iPhone 7 için hazırlıklara başladı. Yeni modelle ilgili gelen yeni haberler yazımızda yer alıyor.

Akıllı telefon piyasasında rekabetin oldukça artmasıyla Apple’da çalışmalarını oldukça hızlandırdı. Geçtiğimiz aylarda iPhone 6s serisini kullanıcılarına sunan Apple, yeni model için hazırlıklarına devam ediyor. Yeni iPhone modelinde tasarım değişikliklerinin yanında ve donanımsal gelişmelerde olacak.

iPhone 7 Su Geçirmez Olacak

iPhone 7 Su Geçirmeyecek

TrendForce isimli bir araştırma şirketinin hazırladığı rapora bakıldığına göre iPhone 7 modelinde su geçirmezlik özelliği ve 3 GB RAM bulunacak. Sony Xperia serisinde geçirmezlik özelliğini çok iyi kullanmış ve başarılı bir pazarlama hamlesi olarak karşımıza çıkmıştı.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yenilenecek olan iPhone 5s haberide bu kaynaktan çıkmıştı. Apple’ın su geçirmezlik sistemini nasıl telefonlara uygulayacağı henüz belli değil ancak cihazlarda suya dayanıklılık yerine tamamen su geçirmezlik özelliği bulunması bekleniyor.

iPhone 7’de Home Tuşu Olacak

iPhone 7’de 3 Farklı Model ve 3 GB RAM!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0