Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 8 Üretimini Gösterdiği İddia Edilen Videolar Ortaya Çıktı

iPhone 8 Üretimini Gösterdiği İddia Edilen Videolar Ortaya Çıktı

-

En iyi Google Asistan uyumlu akıllı ev cihazları

Google Asistan, şüphesiz isteyebileceğiniz en iyi sanal asistanlardan biridir. Google Asistan sadece birkaç kelimeyle yemek...

iPhone 8 modelinin çok sayıda spekülasyon modelini görüyoruz. Bunlar inanılmaz derecede ayrıntılı ve gerçek bir cihaz olup olmadığını söylemek gerçekten zor. Ancak Hollanda’daki bir site üretim hattındaki gerçek şeyin videosunu yayınladığını iddia ediyor.

Her iki videonun kısa ve çok kalitesiz olması ve bu iddianın şüphelenilmesi için iyi bir neden olarak görünüyor…

TechTastic tarafından gönderilen ve sadece on saniye uzunluğundaki bir video, tamamen monte edilmiş telefonların görünüşünü gösteriyor. Parlatma yöntemi son derece gelişigüzel görünüyor ve Apple onaylı bir üretim hattında görülmesi beklenen bir şey değil.

İkincisi sekiz saniyede daha kısa ve cihazları bir çeşit çerçevede gösteriyor. Yine de, herkesin aynı açıdan mükemmel şekilde tutulmasından ziyade, oldukça dağınık bir sırada. Her şey gerçek şeyden beklediğimiz kesinliğe sahip değil.

Buna ek olarak, Foxconn, işçilerin telefonlarına veya kameralarını tesislerine alamamalarını sağlamak için büyük çabalar sarf ediyor; ancak bu videoların her ikisi de oldukça açık bir şekilde çekilmiş gibi görünüyor.

En iyi tahmin ile iki videoda gerçekte sahte modellerin üretimini gösteriyor olmasıdır. Şu anda kendi başına küçük bir endüstri, muhtemelen bir çeşit küçük üretim hattı var, ancak elbette bir Foxconn operasyonunun karmaşıklığı yok.

Üç yeni iPhone’un artık hepsi Eylül ayında piyasaya sürüleceği ve iPhone 8‘in çok sınırlı bir şekilde tedarik edildiği yeni bildirildi.

Aşağıdaki videolardan kendiniz karar verebilirsiniz.

-- Reklam --

Android için en iyi artırılmış gerçeklik oyunları

Artırılmış gerçeklik (AR) oyunları, gerçek dünyayı sanal olana bağlar. Gerçek dünya unsurlarını oyuna dahil etmek için kamerayı ve GPS'i...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.