Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone X Çıkış Tarihi

iPhone X Çıkış Tarihi

-

Street Fighter 6 – Çıkış Tarihi, Oynanışı ve Daha Fazlası

Ryu, Chun-Li ve yeni arkadaşları yepyeni bir görünümle birlikte Street Fighter 6 ile resmi olarak geri dönüyor. Street Fighter serisi bu yıl 35 yaşına...

Apple sadece yeni iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus‘ı açıkladı ve muhtemelen ne zaman satın alabileceğinizi ve fiyatının ne olacağını merak ediyorsunuz. İşte şimdiye kadar bildiğimiz şeyler.

iPhone X Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Tüm zamanların en beğenilen iPhone’una dönüşmesi muhtemel cihaz 27 Ekim’de bazı ülkelerde ön sipariş almaya başlayacak. Genel satışlara ise 03 Kasım 2017 tarihinde başlayacak.

Andorra, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Çin, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grönland, Guernsey, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, Isle of Man, İtalya, Japonya, Jersey, Kuveyt, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Meksika, Monako, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, ABD ve ABD Virgin Adaları’nda 3 Kasım‘da piyasaya sunulacak.

Türkiye yukarıda yer alan ülkeler arasında maalesef yok ama 3 Kasım tarihinden sonra çok da geç kalmayacaktır. 1-2 hafta içerisinde satışa sunulacağını düşünüyoruz.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.