Ana SayfaAkıllı TelefoniQOO 7, Monster Orange Renk Seçeneğiyle Geliyor

iQOO 7, Monster Orange Renk Seçeneğiyle Geliyor

Çinli akıllı telefon markası, resmi Twitter hesabında bugün erken saatlerde iQOO 7 için yeni bir renk seçeneği haberini paylaştı. Bu yeni model Monster Orange olarak adlandırıldı ve 26 Temmuz'da Amazon Hindistan üzerinden satın alınabilecek. Yeni renk seçeneği 430 doları başlayan fiyatlarla satılacak ve 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile gelecek.

-

Vivo’nun alt markası iQOO, iQOO 7 akıllı telefonunu Nisan ayında piyasaya sürdüğünde büyük bir beğeniyle karşılaştı. iQOO serisi telefonlar her zaman fiyat performans sektöründe büyük bir oyun kurucu olduğundan, şirket yeni bir hamle daha yapıyor.

Çinli akıllı telefon markası, resmi Twitter hesabında bugün erken saatlerde iQOO 7 için yeni bir renk seçeneği haberini paylaştı. Bu yeni model Monster Orange olarak adlandırıldı ve 26 Temmuz’da Amazon Hindistan üzerinden satın alınabilecek. Yeni renk seçeneği 430 doları başlayan fiyatlarla satılacak ve 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile gelecek.

Şu an itibariyle markanın, şirketin resmi web sitesinden ve diğer kanallardan edinilebilen 12GB RAM + 256GB dahili depolama modeli için Monster Orange seçeneğini satışa sunup sunmayacağı belli değil. Yeni bir renk seçeneği olsa da, akıllı telefon normal iQOO 7 ile aynı özelliklere sahip olarak geliyor. Başka bir deyişle, bir Qualcomm Snapdragon 870 işlemci barındırıyor ve hatta 3GB RAM genişletmeyi destekliyor.

Diğer dikkat çekici özellikler arasında arkada 48 megapiksel üçlü kamera modülü, 66W FlashCharge hızlı şarj desteği yer alıyor. Ayrıca cihaz, oyun oynama gibi yoğun görevleri yerine getirirken serin çalışmasını ve termallerini kontrol altında tutmasını sağlayan grafit katmanlı tam kapsamlı sıvı soğutma sistemine de sahip.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakTwitter

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here