Ana SayfaAkıllı Telefonİşte Samsung Galaxy S23 FE'nin o çarpıcı rengi

İşte Samsung Galaxy S23 FE’nin o çarpıcı rengi

Farklı tonlarda birden fazla Samsung akıllı telefon mevcuttur. Ancak bu renklerden biri ilginç. 'Mor'un renk kodu Galaxy S9'un Lila Moruyla eşleşiyor. Cihazın gerçek tonu aynı çıkarsa bu renk 5 yıldan fazla bir süre sonra geri dönecek demek.

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Son birkaç gündür Samsung’un yeni modeli Samsung Galaxy S23 FE hakkında çok şey duyuyoruz. Bu bilgiler sayesinde, yakında çıkacak olan bu akıllı telefonla ilgili hemen hemen her şey çoktan ortaya çıktı.

Birkaç gün önce telefon, temel özellikleri ve gerçek hayattan görüntülerle birlikte ortaya çıkmıştı. Aynı sıralarda başka bir güvenilir kaynak da telefonun resmi renklerini gözler önüne serdi.

Yakında çıkacak Galaxy S23 FE aşağıdaki dört renkte gelecek.

  • Grafit
  • Beyaz
  • Lime
  • Mor

Yukarıda belirtilen tonlarda birden fazla Samsung akıllı telefon mevcuttur. Ancak bu renklerden biri ilginç.

‘Mor’un renk kodu Galaxy S9‘un Lila Moruyla eşleşiyor. Cihazın gerçek tonu aynı çıkarsa bu renk 5 yıldan fazla bir süre sonra geri dönecek demek.

Samsung’un kullandığı mevcut mor renk tonu soluk. Galaxy S9’un mor rengi daha kırmızı bir parıltıya sahipti. Kaynak, bunun Galaxy S23 FE’nin kahraman rengi olabileceğini öne sürüyor.

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.