Ana SayfaAkıllı Telefonİşte ZTE Axon 30 Serisinin Tam Ekranı

İşte ZTE Axon 30 Serisinin Tam Ekranı

-

Geçen yıl ZTE, Axon 20 5G akıllı telefonunu dünyanın ekran altı kameraya sahip ilk cep telefonu olarak piyasaya sürmüştü. Şimdi Çinli şirket, ZTE Axon 30 adlı yeni nesil telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Bugün ZTE, yakında çıkacak olan ZTE Axon 30 akıllı telefonun ön panelini ilk kez gösteren bir tanıtım videosu yayınladı. Axon 20 ile karşılaştırıldığında, akıllı telefon birkaç iyileştirme ile birlikte geliyor.

Teaser videosu, akıllı telefonun eski seriye kıyasla geliştirilmiş bir ekran-gövde oranıyla geleceğini ortaya koyuyor. Ekranın etrafındaki çerçeveler oldukça dar ve sadece alt çerçeve biraz daha kalın. Kullanıcılara gerçek bir tam ekran deneyimi sunacak.

Telefonun, birkaç ay önce Şanghay Mobil Dünya Kongresi’nde gösterilen ZTE’nin ikinci nesil ekran altı kamera teknolojisine sahip olacağı da doğrulandı. Bu yeni teknolojinin, ilk nesle göre önemli yükseltmelere sahip olduğu söyleniyor.

ZTE Axon 30

Şirket daha önce mühendis ekibinin malzemeden parlamayı ve kırılmayı etkili bir şekilde ortadan kaldırmak için zorlu araştırmalardan geçtiğini söyledi. Sisli yüzeylerin olumsuz etkilerini etkili bir şekilde ortadan kaldırabilir, resmin parlak ve şeffaf olmasını sağlayabilir ve pozlamayı akıllıca ayarlayabilir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here