Kampanya Stratejisinde Uzmanlaşma Webinarı 18 Ekim’de

Apple reklamları, mobil uygulamalarda büyüme ve ASO alanlarında uzman olan Alaattin Yertürk tarafından verilecek olan sezonluk kampanya stratejisinde uzmanlaşma webinarı duyuruldu. Online olarak gerçekleştirilecek etkinlik 18 Ekim sabahı saat 11’de başlayacak ve öğleden sonra 14’te sona erecek. Webinar da mobil uygulaması olanlar, mobil oyunu olanlar ya da bunlardan birini geliştirmek isteyenler için birbirinden faydalı bilgiler yer alacak.

Sezonluk Kampanya Stratejisinde Uzmanlaşma Webinarı – Alaattin Yertürk

Ankara merkezli olarak faaliyet gösteren MobileAction firmasında kıdemli müşteri başarı yöneticisi olarak çalışan Alaattin Yertürk, alanında son derece deneyimli bir isim olarak ön plana çıkıyor. Yertürk tarafından verilecek webinar da şu konulara değinilecek:

  • Sezonlara göre kullanıcı davranışı değiştiğinde stratejik rakip analizini nasıl yapabiliriz ve hedeflenen anahtar kelimeleri nasıl seçebiliriz?
  • Uygulama İçi Etkinliklerin pratik adımları ve gerçek dünyadaki kullanım örnekleri
  • ASO ve Apple Arama Ağı Reklamları sinerjisi
  • Farklı Sezonlar için yerelleştirme yaklaşımıyla ilgili hususlar: Çoklu Yerleştirme Stratejileri
  • Doğru kitleyi hedeflemek için özel ürün sayfaları ve reklam öğeleriyle talep yakalama çeşitliliğini artırma

Uygulamaların sezonluk başarısının nasıl artırılacağına yönelik kritik bilgilerin katılımcılar ile paylaşılacağı webinar da farklı sezonlara göre uyarlanmış ASO ve Apple Arama Ağı Reklamları stratejilerine ilişkin ileri düzey bilgiler yer alacak.

Uygulama içi etkinliklerle kullanıcıları elde tutmayı artırmayı, Apple Arama Reklamlarını optimize etmeyi, yerelleştirmede ustalaşmayı, özel ürün sayfalarıyla hedeflemeyi geliştirmeyi ve tüm bunları kullanarak rakipleri geçmeyi deneyimli isim Alaattin Yertürk web seminerinde anlatacak.

En Güncel oyun haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Kampanya Stratejisinde Uzmanlaşma Webinarına Nasıl Katılırım?

Online düzenlenecek bu etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve webinara katılım sağlamak için aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

https://marketing.mobileaction.co/mastering-seasonal-campaign-strategy

Alaattin Yertürk Kimdir?

Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü lisans mezunu olan Alaattin Yertürk, internet reklamları alanında uzmanlaşmıştır. Apple arama reklamları alanında uluslararası geçerliliği olan sertifika sahibi Yertürk, United Medical LLC de 3 yıl boyunca görev almıştır. Yaklaşık 2 yıldır da Ankara merkezli MobileAction da çalışmaktadır.

MobileAction Hakkında

Ankara merkezli olarak faaliyet gösteren MobileAction kendi tanımlarıyla; uygulama yayıncılarının uygulama mağazası aramasında daha üst sıralarda yer almasına, daha fazla organik indirme elde etmesine ve doğru iş kararlarını vermelerine yardımcı olacak hayati ölçümleri anlamalarına yardımcı olan sezgisel bir “uygulama mağazası optimizasyonu ve mobil uygulama zekası” platformudur.

Bağımsız geliştiricilerden büyük kuruluşlara kadar herkese rekabet avantajı elde etmek için kesin veriler sağlayan MobileAction pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Diğer platformlarda bulunmayan bilgiler sağlayan özel algoritmalarla desteklenen ürünlere sahip olan şirket, alanında fark yaratmaktadır.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0