Ana SayfaAkıllı TelefonKatlanabilir Google Telefonu Pixel Fold Geliyor - Detaylar!

Katlanabilir Google Telefonu Pixel Fold Geliyor – Detaylar!

Display Supply Chain Consultants (DSCC) CEO'su Ross Young, birkaç gün önce katlanabilir Pixel telefonun bu yıl satışa sunulacağını doğruladı. Ekim ayında gelmesi beklenen telefonun detaylarının çoğu, özellikleri ve tasarımı kamuoyuna mal olan Pixel 6 serisinin aksine sır olarak kaldı.

-

Google’ın yaklaşmakta olan Pixel 6 serisi ve Pixel 5a 5G telefonları tüm dikkatleri üzerine çekiyor, ancak bu Google’ın bu yıl piyasaya sürmeyi planladığı tek yeni ürünü değil. Google bu yıl, yeni bir katlanabilir telefonu da ürün portföyüne ekleyecek.

Display Supply Chain Consultants (DSCC) CEO’su Ross Young, birkaç gün önce katlanabilir Pixel telefonun bu yıl satışa sunulacağını doğruladı. Ekim ayında gelmesi beklenen telefonun detaylarının çoğu, özellikleri ve tasarımı kamuoyuna mal olan Pixel 6 serisinin aksine sır olarak kaldı.

Pixel Fold (resmi olmayan adıyla), Google’ın geliştirmekte olduğu tek ilginç cihaz değil. Geçen ay aynı kaynak Pixel Roll’un da satışa sunulacağını ve yuvarlanabilir bir ekrana sahip olacağını belirtmişti. Ancak, gelecek yıla kadar görücüye çıkmayacak.

Yuvarlanabilir telefonların prototiplerini görmüş olsak da, henüz ticari olarak temin edilebilen bir model yok. LG’nin aslında bu ay bir model satışa sunulması bekleniyordu fakat bilindiği üzere telefon işinden elini eteğini çejti. Samsung’un da gelecek yıl yuvarlanabilir bir akıllı telefon duyurması bekleniyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakTwitter

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here