Ana SayfaAkıllı TelefonLenovo Legion Y90'ın Tasarımı Ortaya Çıktı

Lenovo Legion Y90’ın Tasarımı Ortaya Çıktı

Lenovo, bugün erken saatlerde Lenovo Y90'ın tasarımını gözler önüne serdi. Klip, telefonun kavisli cam arkası ve metal çerçeveli Lenovo Legion Phone Duel 2 ile benzer bir tasarıma sahip olacağını doğruluyor.

-

A101’e Gelecek Teknolojik Ürünler!

Günümüzün en büyük market zincirlerinden biri olan A101 ülkemizde oldukça tercih edilen bir marka haline gelir oldu. 81 ilde de bulunan market son zamanlarda...

Lenovo, son birkaç gündür Android tabanlı oyun cihazının tanıtımını yapıyor. Bu ürünler, bir akıllı telefon ve bir tablet, şirketin Legion markası altında piyasaya çıkacak. Bu cihazlar Legion Y90 ve Legion Y700 adını taşıyor.

Lenovo, bugün erken saatlerde Lenovo Y90’ın tasarımını gözler önüne serdi. Klip, telefonun kavisli cam arkası ve metal çerçeveli Lenovo Legion Phone Duel 2 ile benzer bir tasarıma sahip olacağını doğruluyor.

Videodan da görebileceğiniz gibi cihazdaki çift arka kamera merkezde yer alacak. Telefonun ortasında ısı için bir havalandırma; Y şeklinde bir RGB ışığı, bir LED flaş ve LEGION markası yer alacak.

Lenovo-Legion-Y90

Ön tarafta, geleneksel akıllı telefonların aksine, telefonda bir çentik veya bir delik olmayacak. Bunun yerine, uzun bir kulaklık parçasının; iç içe geçtiği bir çerçeveye ve bir selfie kamerasına sahip olacak.

Ardından, sağ tarafta bir güç düğmesi ve üstte ikinci bir mikrofonlu telefon bulunan iki havalandırma deliği olacak. Önceki tanıtımlarda iki USB Type-C bağlantı noktası (biri solda ve diğeri altta), solda bir ses seviyesi düğmesi var.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.