LG G2 Graphic RAM nedir?

Günümüzde üretilen üst seviye akıllı telefon modeli LG G2 üst seviye diğer cihazlara oranla daha iyi bir performans veriyor ve kullanıcıları memnun eden fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor, sürekli olarak yeni amiral gemi modeli yerine bir kere üretip tam üreten LG ürettiği LG G2 modeliyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

LG G2 modeli üzerinde oldukça güzel özellikler sunan LG bu modelinde pil konusunda en iyi akıllı telefonu üretmiş diyebiliriz, pil konusunda bir günü normal kullanımda 2.5 gün kapanmadan açık kalabilen LG G2 modelinde Graphic RAM özelliğine yer verilmiş.

LG G2 üzerinde Graphic RAM özelliği nedir? Sorusuna cevap arıyorsanız bu haberimizde sizlere Graphic RAM nedir? Sorusunu cevaplayacağız, ilk olarak Graphic RAM özelliği LG G2 üzerinde iyi bir pil tasarrufu yapıyor, LG G2 akıllı telefon üzerinde Graphic RAM özelliği ekranın GPU oluşturmasını 60 kare olarak tekrar tekrar yerine bir kere gönderir ve 60 kare olarak tekrar tekrar gönderilen GPU ekran görüntüleri pili harcar, LG G2 akıllı telefonunda Graphic RAM özelliği ile beraber GPU ekranın sadece bir kere 60 kare görüntüsünü gönderir ve pili harcamaz.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0