LG tarafından geliştirilen Avea L Bello piyasaya giriyor!

Geniş ekran, LG markası altında uygun fiyat!

Ülkemiz GSM operatörlerinden bir tanesi olan Avea, LG tarafından geliştirilen L Bello modelini ortaklık sonucunda kendi çatısı altında satmaya karar verdi, zaten LG‘nin L Bello adında orta seviye bir akıllı telefonu vardı, Avea’da satılacak olan model ise Avea L Bello olarak adlandırılmış gibi gözüküyor. Cihaza şöyle bir bakıldığında özelliklerde herhangi bir değişim yok diyebiliriz.

Telefonun ilgi çekici özellikleri kamerasında diyebiliriz, dokun çek özelliğinin yanı sıra telefona dokunmadan el hareketi ile selfie çekmek mümkün. Gelelim Avea L Bello akıllı telefon modelinin özelliklerine, 854 x 480 piksel çözünürlükte 196 ppi piksel yoğunluğuna sahip 5 inç ekran telefon üzerinde yer alıyor. Snapdragon 400 işlemci ile 1.3 Ghz gücündeki 4 çekirdekli işlemciye 1 GB RAM ve Adreno 305 grafik işlemci, yani GPU eşlik ediyor.

Avea L Bello modelinde Android 4.4.4 ön yüklü olarak geliyor, Android 5.0 güncellemesi yapılacak mı bilinmese de büyük bir olasılıkla yapılmayacağını söyleyebiliriz. Cihaz üzerinde 2.540 mAh gücünde bir batarya bulunmakta. Bu özelliklerde bataryası standart olmuş diyebiliriz.

8 MP arka ve selfie çekimler için 1 MP ön kamerası bulunan akıllı telefon, Avea bayilerinden 699 TL fiyat etiketi ile satın alınabiliyor. Eğer Avea’lıysanız telefonu satın almak daha kolay diyebiliriz çünkü Avea telefonu tarifeye ek ayda 1 TL gibi bir fiyat ile satıyor. Orta seviye bir telefon diyebileceğimiz L Bello modeli piyasadaki bir çok telefonu geride bırakıyor diyebiliriz. Gelişmeler için takipte kalınız.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0