Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG, Tekerlekli Taşınabilir Televizyon Tasarladı!

LG, Tekerlekli Taşınabilir Televizyon Tasarladı!

 Bu TV, pille çalışan ve yüksekliği ayarlanabilir standlı ve tekerlekler sayesinde hareket ettirilebilen 27 inçlik bir cihaz. Ekranı standdan ayırabilirsiniz, ancak bu standa takıldığında TV döndürülebilir, eğilebilir, hatta dikey modda hareket ettirilebiliyor. Resmi notlara göre, StandbyME TV tek bir tam şarjla 3 saate kadar dayanabiliyor. 

-

Redmi Pad SE tablet tanıtıldı – fiyatı ve özellikleri

Ağustos ayında Redmi Pad SE Avrupa'da piyasaya çıkmıştı. Geçen yılki Redmi Pad'in farklı bir versiyonuydu....

CES 2022 etkinliğinin yaklaşmasıyla birlikte, çeşitli markalardan teknolojik açıdan yenilikçi yeni aygıtlar bekleyebiliriz. Ancak etkinlikten önce LG, pratikliği açısından oldukça benzersiz ve ilginç görünen yeni bir ürünü sergiledi.

Güney Koreli teknoloji devi, son teknoloji OLED, mini LED, MicroLED ve bu tür diğer ekran teknolojilerine sahip üst düzey TV’leriyle tanınıyor. Şimdi, marka başka bir yeni TV üzerinde çalışıyor.

Ancak bu sefer tekerlekli olduğu için taşınabilir ve yerleşik bir pil takımıyla çalışıyor. Bu TV, pille çalışan ve yüksekliği; ayarlanabilir standlı ve tekerlekler sayesinde hareket ettirilebilen 27 inçlik bir cihaz.

LG-TV

Ekranı standdan ayırabilirsiniz, ancak bu standa takıldığında TV döndürülebilir, eğilebilir, hatta dikey modda hareket ettirilebiliyor. Resmi notlara göre, StandbyME TV tek bir tam şarjla 3 saate kadar dayanabiliyor. 

Ayrıca bkz: LG Direct View LED TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Redmi Note 13 tanıtıldı – fiyatı ve özellikleri

Xiaomi bugün birçok yeni cihazı piyasaya sürdü. Ayrıca bugünkü etkinliğe kadar alay edilmeyen Redmi Note 13'ü de sessizce duyurdu....
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz