Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG'nin Amiral Gemisi G3’ünün Fiyatı Belli Oldu

LG’nin Amiral Gemisi G3’ünün Fiyatı Belli Oldu

-

LG’nin önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen akıllı telefonu G3 hakkında bir çok sızıntı mevcut. Bu sızıntılar arasında cihazın fiyat bilgisi de mevcut.

 

Güney Koreli teknoloji devi LG‘nin amiral gemisi G3 kısa süre sonra tanıtılacak. Şu ana kadar gelen sızıntılarda ( LG‘nin de dahil ) bize bir oyun oynanmadıysa G3‘ün nasıl olacağını biliniyor denebilir. Tasarımı ve teknik özellikleri bilinen akıllı telefonun en çok merak edilen tarafıda fiyat etiketi.

 

Şirketin Güney Kore‘deki sitesinde bu bilgi de yer aldı. Kısa süreliğine sitede yer alan akıllı telefonun fiyatı  635 USD (650,000 KRW) olacak. Cihazın ülkemizde nasıl bir fiyat politikası izleyeceğini tahmin etmek için erken olsa da, LG G2‘de olduğu kadar agresif bir fiyat politikası izlenmeyeceği tahmin ediliyor. Ancak muhtemelen rakiplerine oranla biraz daha uygun bir fiyata sahip olacak.

 

Snapdragon 801 ile geliyor

Akıllı telefonun sadece fiyat etiketi değil, merak edilen teknik özellikleri de ortaya çıktı. LG‘nin amiral gemisinde Qualcomm‘un hangi işlemcisini kullanacağı bir süredir merak ediliyordu. Snapdragon 805 ile geleceği tahmin edilse bile, son zamanlarda ortaya çıkan sızıntılar Snapdragon 801‘e işaret ediyordu. Bu bilgi şirketin Güney Kore‘deki sitesinde de doğrulandı. LG G3 çok büyük bir ihtimalle Snapdragon 801 işlemci ile piyasada olacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here