Ana SayfaAkıllı TelefonMeizu 17 Serisi, Flyme 9 Güncellemesi Alacak!

Meizu 17 Serisi, Flyme 9 Güncellemesi Alacak!

Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, bugün son mobil işletim sisteminin kararlı sürümü olan Flyme 9'un 6 Mayıs'ta Meizu 17 serisi akıllı telefonlar için piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ayrıca şirket, Meizu 16s Pro, 16s, 16th Plus, 16th, 16T ve 16X modelleri için Flyme 9 Dahili Beta Kaydını başlattı.

-

Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, bugün son mobil işletim sisteminin kararlı sürümü olan Flyme 9’un 6 Mayıs’ta Meizu 17 serisi akıllı telefonlar için piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Ayrıca şirket, Meizu 16s Pro, 16s, 16th Plus, 16th, 16T ve 16X modelleri için Flyme 9 Dahili Beta Kaydını başlattı. Flyme 8’in orijinal beta kullanıcıları otomatik olarak katılacak ve yeni katılımcılar uygulamadaki “Sistem Güncellemesi” bölümüne gidip aynı şekilde kaydolabilecek.

Geçen ay duyurulan Flyme 9, çeşitli iyileştirmeler ve yeni özelliklerle geliyor. Bu büyük bir güncelleme olduğu için tasarım, gizlilik, işlevler, verimlilik ve diğer yönlerde önemli değişiklikler içeriyor.

Masaüstü simgeleri artık kenarları olan kare kutularda ve arka planla iyi uyum sağlayan güzel renk şemaları var. Her üçüncü taraf uygulaması, tutarlı simge stilleri elde etmek için algoritmalara da güvenebilir.

Bildirim ve kontrol merkezleri yeniden tasarlandı ve kullanımı kolay olan yatay bir ekran yönünde yan yana görüntülendi. Şirket ayrıca parmak izi simgesini ve uygulama arayüzünü görsel olarak basitleştirdi, dekoratif unsurları kaldırdı ve sadece gerekli unsurları korudu.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here