MHRS online randevu nasıl alınır?

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde kullanıcılar artık hastanelerde sıra ve kuyruk beklemek zorunda kalmıyorlar, çeşitli devletler tarafından geliştirilen online randevu sistemi hem hastalar hem doktorlar açısından oldukça kolaylık sağlıyor.

Buna ek olarak MHRS online randevu sistemi ile beraber randevu almak isteyen kullanıcılar hem doktorların 0 gün hastanede olup olmadığını hem saat kaçta gideceğini rahatlıkla biliyor, istediği saate randevu alma özgürlüğü bulunan hastalar o gün o saatte hastanede oldukları takdirde gerekli kontrolleri rahatlıkla sağlıyabiliyorlar.

Ancak MHRS online randevu sisteminin nasıl kullanılacağını bilmeyen maalesef daha birçok kullanıcı mevcut, bizlerde MHRS online randevu sistemi üzerinden nasıl randevu alacağınızı sizlerle paylaşmak istedik.

Dilerseniz sizlerde aşağıdaki adımları uygulayarak MHRS randevu sisteminden randevu alabilirsiniz.

Dilerseniz ilk olarak madde madde anlatalım sonrasında görsel anlatım olarak sizlerin daha rahat işlem yapabilmesi adına sırasıyla görsel ile renklendirelim.

  1. www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ buraya tıklayın
  2. Sağ tarafta bulunan randevu al butonuna basın
  3. TC kimlik numaranızı TC alanına yazın
  4. Parolanızı yazın
  5. Solda ne yazıyor? bölümüne ise solda bulunan sayıları yazın ve giriş butonuna tıklayın
  6. Bundan sonra randevunuzu seçin veya yeni randevuyu kendinize göre alın altta nasıl randevu alınacağını görsel olarak göreceksiniz.
Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0