Ana SayfaİpucuMi Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?

Mi Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?

Xiaomi kullanıcılarına sunulan bir bulut depolama hizmetidir. iCloud, Samsung Cloud gibi servisler ile benzer bir işleve sahip olan bu bulut depolama hizmeti ücretli ve ücretsiz şekilde sunulmakta

-

Günümüzde her bir birey bir cep telefonuna sahip, cep telefonu üreticilerinin kullanıcılarına sağladığı birçok avantajlar mevcut. Bu avantajlar arasında en kullanışlı ve en çok işe yarayan servisler arasında bulut depolama ağları yer alıyor.

Genelde akıllı telefonlar ve tabletler için kullanılan bulut depolama servisleri, kullanıcıların verilerinin depolanmasını olanak sağlıyor. Bunlardan en çok kullanılan bulut ağı depolaması olan Mi Cloud çıkıyor karşımıza.

Mi Hesabı Nedir?

Xiaomi kullanıcılarına sunulan bir bulut depolama hizmetidir. iCloud, Samsung Cloud gibi servisler ile benzer bir işleve sahip olan bu bulut depolama hizmeti ücretli ve ücretsiz şekilde sunulmakta.

Mi Cloud, Xiaomi kullanıcılarının verilerini bulut üzerinden yedeklemeye izin veren bir sistemdir. Kullanıcıların fotoğrafları, videoları, dosyaları ve kişisel verilerinin yedeklenmesine olanak sağlar. Ve isterseniz ekstra olarak depolama alanı da alabilirsiniz.

Mi Hesabı Nasıl Açılır?

  • Hesap açmanız için öncelikle ve Mi hesap oluşturucu sayfasını açmanız gerekecek.
  • Mi hesap oluşturucu sayfasını açtıktan sonra ise ülke seçimi yapmanız gerek.
  • Hemen sonrasında bir mail adresi girmeniz gerekecek. Sonrasında alt kısımda yer alan gizlilik sözleşmesini işaretlemeniz gerekecek.
  • Şifre oluşturduktan sonra e-mail hesabınıza aktivasyon mesajı gelecektir onu onaylamanız gerekiyor.

Ayrıca bkz: MIUI 13.5 Alacak Modeller Belli Oldu!

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.