Ana SayfaTeknoloji HaberleriMicrosoft, Çok Konuşulacak Kripto Hamlesi Yaptı!

Microsoft, Çok Konuşulacak Kripto Hamlesi Yaptı!

Günümüzün en büyük teknoloji şirketlerinden Microsoft, kripto sahiplerini sevindirici bir haber paylaştı. Sıklıkla kullanılan Microsoft Edge içerisine kripto cüzdan özelliği geliyor.

-

Motorola Razr 40 Ultra Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Motorola, bugün iki yeni katlanabilir telefon piyasaya sürdü. Bu telefonlar Razr 40 ve Razr 40...

Günümüzün en büyük teknoloji şirketlerinden Microsoft, kripto sahiplerini sevindirici bir haber paylaştı. Sıklıkla kullanılan Microsoft Edge içerisine kripto cüzdan özelliği geliyor.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber kripto paralar insanların hayatında daha fazla yer etmeye başladı. Bu durumu bilen ve bir süredir üzerinde çalışma yapan Microsoft, Egde tarayıcısında kripto cüzdanı özelliği getirmeyi planladı. Şu an için test aşamasında olan bu özellik, kısa zaman içerisinde tüm kullanıcılara açılacak.

Microsoft, Edge cüzdan (M-Wallet) özelliği sayesinde kullanıcıları güvenli olmayan adreslerden veya uygulamalardan korumayı amaçlıyor. Yeni kripto para desteği, entegre güvenlik özellikleriyle çok daha basit bir deneyimi mümkün kılacak.

microsoft edge

Şu an için test aşamasında olan bu kripto cüzdan özelliği ilk olarak Coinbase ve Moonpay borsalarını destekleyecek. Günümüzde milyonlarca insanın kullandığı Binance borsası ise henüz entegre değil. Kripto cüzdanın tamamen duyurulmasından sonra birçok borasının daha bu özelliğe dahil olması bekleniyor.

Google Fotoğraflar, Yeni Çarpıcı Özellikleri Beraberinde Getiriyor

-- Reklam --

Samsung Galaxy S24 Ultra, kamerasıyla çığır açabilir

Samsung'un yeni amiral gemisi akıllı telefonlarıyla ilgili son söylentilerde, Galaxy S24 Ultra'nın önemli bir kamera özelliği alacağı ortaya çıktı....
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!