Ana SayfaAkıllı TelefonMicrosoft Lumia 950 XL Prototipinin Sızdırıldığı İddia Ediliyor !

Microsoft Lumia 950 XL Prototipinin Sızdırıldığı İddia Ediliyor !

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Sızan net fotoğraflar, Microsoft’un yeni ürünü 950 XL‘nin detaylarını ortaya çıkarmayı başardı!

Cityman ve Talkman kod adlarını taşıyan yeni üst seviye akıllı telefonlarını Microsoft’un bu sene piyasaya sürmesi bekleniyor. Şirket, çok büyük bir ihtimalle Lumia 950 ve Lumia 950 XL olarak tüketicilerle buluşturacak.

Çin merkezli web sitesi WPXAP forumlarında, Lumia 950 XL yani diğer bir adıyla Cityman’e ait olduğu belirtilen prototip resimler ortaya çıktı. Prototipi sızdıran kaynak modelde 6 inçlik 2560×1440 piksel çözünürlükte ekran olacağını ve Snapdragon 810 yongasetinden gücünü alacağını belirtiyor. Modelde 3GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, 20MP çözünürlüğünde üçlü LED flaş destekli PureView kamera, USB Type-C bağlantısı yer alıyor.

Microsoft’un yeni Lumia akıllı telefon modellerini Ekim ayında lanse ettikten sonra Kasım ayında piyasaya süreceği belirtiliyor. Elbette bu dönem aynı zamanda Windows 10 mobil işletim sisteminin lanse edileceği dönem.

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

1 Yorum

  1. Eğer telefon gerçekten bu özellikler ile çıkacaksa güzel olur samsung’a boşa para vermemiş oluruz artık çoğu telefon kullanıcısı diğer markalardan böyle alternatifler bekliyor ilk adımı microsoft attı galiba inşallah fiyatı uygun olur.