Ana SayfaMobil UygulamalarMicrosoft OneDrive güncelliyor

Microsoft OneDrive güncelliyor

-

Yılbaşı Temalı En İyi 10 Çizgi Film

Sevdiklerinizle, ailenizle ve çocuklarınızla hatta kendi başınıza izleyebileceğiniz birbirinden güzel çizgi filmler var. Fakat Aralık...

İnternet üzerindeki sunucularda bilgilerinizi saklamak son yılların modası. Bunların güvenilir olup olmadığı tartışmaları devam ede dursun firmalar kendi bulut sürücülerini güncellemeye onları daha akıllı hale getirmeye devam ediyorlar.

Bir sevindirici haber de Microsoft tarafından geldi. Eğer ki Microsoft’un bulut sürücüsü OneDrive’ını kullanıyorsanız yaz aylarında kullanıma sunulacak sürprizlere hazır olun. Hazırlanan site tasarımına bakıldığında çok daha ferah renkler seçilip beraberinde makyajlanan OneDrive kullanıcılarına daha güzel tasarım ile hizmet sunmaya devam edecek.

 

Gelecek yeni güncelleme beraberinde hemen hemen herşeyi tasarımsal olarak değiştirecek. Görsel ayarlamaları kullanıcıların site üzerinden çok daha kolay gerçekleştirebilecekleri bir sistemi açacak olan Microsoft çok daha iyi kullanıcı dostu tarayıcı tasarımıyla birlikte gelen geniş bir renk paletini sadece web kullanıcıları ile sınırlı tutmayıp tüm platformlara yaymayı planlıyor.

OneDrive’ın küresel süreç çerçevesinde ki almış olduğu güncellemeler Temmuz ayının son zamanlarında başarılı bir şekilde sonuçlanacak. Bu ay içerisinde Amerika İngiltere gibi ülkelerde ki kullanıcılarına güncellenecek olan OneDrive, yaklaşık bir ay sürenin ardından tüm ülkelerdeki kullanıcılarına eş zamanlı olarak sunmayı planlıyor.

-- Reklam --

Mac’teki Fotoğraflar’da yinelenen fotoğrafları silme

macOS'in önceki sürümlerinde, Fotoğraf Kitaplığınızdaki yinelenen fotoğrafları otomatik olarak izlemek için Mac'inize güvenmek bir seçenek değildi ve kitaplığınızı yinelenenlerden...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz