Ana SayfaAkıllı TelefonMoto 360 Göründü

Moto 360 Göründü

-

iPhone Kilitliyken Cevapsız Aramalara Geri Dönme özelliği nasıl devre dışı bırakılır

iOS'ta cevapsız aramalara doğrudan iPhone Kilit Ekranından geri dönmek mümkündür. Bu makale, bu özelliğe erişimi...

An itibariyle gerçekleşen ve sizlere Google I/O canlı izle konumuz altından paylaştığımız etkinlik detaylarına 2 dakikalık ara verip sizler için en çok beklenen ve sızıntılara boğulan akıllı saat geçtiğimiz saniyelerde tanıtıldı.

İlk olarak bakıldığında tanıtım esnasında donanım veya yazılımı hakkında bilgi verilmedi ancak akıllı saatin pizza siparişi bile verebildiği gösterildi.

Akıllı saat üzerinden kullanıcılar bundan sonra pizza siparişlerini istedikleri dakika verebilecek, saat üzerinde sesli kontrol sağlayabileceğiniz akıllı saat, sesli alarm kurmadan tutun pizza siparişi kadar verebiliyor.

Google Hangouts gibi servisler üzerinden arama yapabilmesi beklenen akıllı saatin fiyatı ise birazdan belli olacak, Samsung Live Gear, Moto 360 bugün itibariyle’de ön siparişe sunulacak.

Eğer sizlerde bizleri yabancı ülkeden takip ediyorsanız şuan itibariyle Google Play üzerinden satışa sunulan LG G Watch’ı satın alabilirsiniz.

-- Reklam --

Bilmeniz gereken 10 gelişmiş Google Arama operatörü

Google Arama, çoğumuz için çevrimiçi dünyanın sunduğu bilgi zenginliğine giriş noktasıdır. Ve ucuz, harika akıllı hoparlörler, artan sayıda insanın...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz