Ana SayfaAkıllı TelefonMoto Edge 40 Pro, Çok Hızlı Bir Şarjla Satışa Çıkacak!

Moto Edge 40 Pro, Çok Hızlı Bir Şarjla Satışa Çıkacak!

Telefonun hem kablosuz hem de ters kablosuz şarj ile uyumlu olduğu ve 125W kablolu şarj desteğine sahip olduğu ortaya çıktı. 5G, NFC ve Bluetooth desteği de var. Arka tarafta 50 megapiksel ana sensör, 50 megapiksel ultra geniş açılı birim ve 12 megapiksel telefoto lensten oluşan üçlü kamera kurulumu bulunacak. Son olarak cihazın ekranının 165Hz'e kadar yenileme hızına sahip olması bekleniyor.

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Yeni Snapdragon 8 Gen 2 işlemcinin nihayet piyasaya çıkmasıyla, Motorola’nın son teknoloji Qualcomm işlemciyi barındıracak yeni bir telefon üzerinde çalıştığı biliniyor. Daha önce bu modelin Motorola XT2301-5 adıyla Çin’in 3C listesinde ortaya çıktığını gördük. Bunun yeni Moto X40 olduğuna inanılıyor.

Aynı cihazın XT2301-4 model numarasına sahip bir modeli yakın zamanda TRDA listesinde tespit edildi ve Moto Edge 40 Pro ortaya çıktı. Markanın adlandırma planının geçmişine bakıldığında, bunun bir Moto X40’ın farklı modeli olması oldukça muhtemel. Aynı telefon FCC sertifikasyon veritabanında da görüldü.

Telefonun hem kablosuz hem de ters kablosuz şarj ile uyumlu olduğu ve 125W kablolu şarj desteğine sahip olduğu ortaya çıktı. 5G, NFC ve Bluetooth desteği de var. Listenin bir özelliği, cihazın Wi-Fi yeteneklerini Wi-Fi 6E ile sınırlandırıyor. Fakat Snapdragon 8 Gen 2 işlemci Wi-Fi 7 için destek sunuyor. Bu da bir soru işareti bırakıyor doğrusu.

moto-edge-x30-

Şimdilik raporlar bu yeni telefonun LPDDR5X RAM ile birlikte Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile geleceğini söylüyor. Arka tarafta 50 megapiksel ana sensör, 50 megapiksel ultra geniş açılı birim ve 12 megapiksel telefoto lensten oluşan üçlü kamera kurulumu bulunacak. Son olarak cihazın ekranının 165Hz’e kadar yenileme hızına sahip olması bekleniyor.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz