Ana SayfaAndroid HaberleriMoto G Google Play Edition Android 4.4.4 güncellemesini alacak

Moto G Google Play Edition Android 4.4.4 güncellemesini alacak

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Moto G Google Play Edition, Android 4.4.4 güncellemesini alıyor

Akıllı telefon dünyasında en iyi orta ölçekli cihazları sunan firmalardan birisi de hiç şüphesiz Motorola’dır. Motorola orta ölçekli telefonları çok iyi tasarlamış olsa da son jenerasyon cihazlar için biraz daha gelişmiş performans canavarları sunması gerekecek. Belki de performans canavarları konusunda sınıfında yetersiz fakat orta sınıf akıllı cihazlar daima Motorola’nın işi olmuştur.

Moto G modeli satışa ilk çıktığında birçok insan tarafından beğenilmiş ve satın alınmıştı, haliyle telefonun diğer bir modeli olan Moto G Google Play Edition’da unutulmaya yüz tutmuş olan modeller rafından kendisine tozlu bir yer edinmişti. Google ise bu sefer o cihazı tekrardan canlı pazara sokmaya niyetli bir adım attı. Moto G Google Play Edition için Anroid 4.4.4 sürümünün verileceği kesin olarak onaylandı.

Eğer sizin de Moto G Google Play Edition cihazınız varsa, son sürüm güncellemesi için telefonunuzun OTA güncellemesini deneyerek güncellemenin size ulaşmasını bekleyebilir, ardından da cihazınızı Android’in son sürümüne güncelleyebilirsiniz.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz