Ana SayfaAkıllı TelefonMoto S30 Pro, Geekbench'te Görüntülendi

Moto S30 Pro, Geekbench’te Görüntülendi

TENAA'ya göre Motorola Moto S30 Pro, 2400 x 1080 piksel (FHD+) çözünürlüğe sahip 6.55 inç OLED ekranla gelecek. Telefonun arka tarafında 8K'ya kadar video kaydı desteğine sahip çift kamera sistemi olacak ve Android 12 desteği taşıyacak.

-

Anakart Nedir? Ne işe Yarar ve Nerede Bulunur?

Teknolojinin hayatımıza girmesinden itibaren farklı terimlerle karşılaşır olduk. Bunlardan biri olan anakart en çok duyduklarımız arasında yer alıyor bugün ki yazımızda sizlere anakart nedir...

Motorola, Moto Edge X30 Pro ve Razr 2022‘yi tanıtmak için yarın (2 Ağustos) Çin’de bir lansman etkinliğine ev sahipliği yapacak. Sertifikalara göre şirket, Moto S30 Pro (XT2243) adlı başka bir telefonu daha duyuracak. Bu cihaz şimdi Geekbench’te ortaya çıktı.

Birkaç gün önce, yakında çıkacak olan Moto S30 Pro‘nun neredeyse tüm özellikleri TENAA aracılığıyla haberlere konu olmuştu. Şimdi ise akıllı telefon, Geekbench kıyaslama platformunda görüntülendi.

TENAA listeleri işlemcinin adını tanımlamıyor. Ancak adlarını öğrenmek için işlemcilerin tam yapılandırmasına göz atıyoruz. Bu nedenle, artık XT2243 model numarasına sahip yakında çıkacak olan Moto S30 Pro’nun bir Qualcomm Snapdragon 888 Plus işlemci tarafından destekleneceğini biliyoruz.

Motorola-Edge-30-

TENAA’ya göre Motorola Moto S30 Pro, 2400 x 1080 piksel (FHD+) çözünürlüğe sahip 6.55 inç OLED ekranla gelecek. Telefonun arka tarafında 8K’ya kadar video kaydı desteğine sahip çift kamera sistemi olacak ve Android 12 desteği taşıyacak.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.