Motorola 3C TENAA sertifikası aldı

Motorola, son zamanlarda tüm sertifikalara bakılırsa, muhtemelen çok yakında bir dizi yeni akıllı telefon duyuracak. Sözde Motorola Edge 40 Pro, bu ay TENAA ve FCC’den geçti ve buna muhtemelen normal versiyon olan Motorola Edge 40 da eşlik edecek. Bugün, 3C ve TENAA listeleri ortaya çıktı ve üçüncü bir Motorola akıllı telefonun çok yakında olduğunu öne sürdü.

Her iki belgede de telefon XT2335-3 olarak geçiyor. Her zamanki gibi, 3C listesi pek bir şey göstermiyor, ancak TENAA’nın bizim için birkaç önemli özelliği var. Ekran, mütevazı bir 720 x 1600 piksel çözünürlüğe ve 6,5 inçlik bir IPS LCD’ye sahip. Ayrıca listede 2,2 GHz’de çalışan ana çekirdeklere sahip isimsiz sekiz çekirdekli bir CPU görüyoruz.

İlginç bir şekilde, telefon 4GB, 6GB, 8GB ve 12GB bellek ve 64GB, 128GB, 256GB ve 512GB depolama versiyonları ile gelecek. Bu yapılandırmalar, ultra bütçeli bir akıllı telefon için çok fazla gibi görünüyor. 5.000 mAh pil, tüm bu donanıma güç sağlayacaktır.

Kamera kurulumu, 2MP’lik bir kameranın desteklediği 50MP’lik bir ana kamera tarafından yönetiliyor. Ön tarafta Motorola 3C, 8MP’lik bir selfie kamerasına sahip olacak.

Belki de bu cihazı bir dahaki sefere Motorola’nın resmi bir duyurusu sırasında duyacağız.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0