Ana SayfaAkıllı TelefonMotorola Moto X40, 68 W ve 125 W Şarj Seçenekleri İle Geliyor!

Motorola Moto X40, 68 W ve 125 W Şarj Seçenekleri İle Geliyor!

15 Aralık'ta düzenlenecek olan lansman ile beraber Moto X40 serisine merhaba diyeceğiz. Motorola X40 modeli için hem 125 W hızlı şarj desteği hem de daha yavaş olan 65 W hızlı şarj seçeneği ile 2 farklı sürümü tanıtacak.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

15 Aralık’ta düzenlenecek olan lansman ile beraber Moto X40 serisine merhaba diyeceğiz. Motorola X40 modeli için hem 125 W hızlı şarj desteği hem de daha yavaş olan 65 W hızlı şarj seçeneği ile 2 farklı sürümü tanıtacak.

Motorola, 2023 yılına bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Özellikle elde ettiği güç ile beraber X40 serisi ile yeniden adından sıkça söz ettirmek istiyor. 15 Aralık’ta düzenlenecek olan etkinlikte X40 ve X40 Pro modelleri teknoloji dünyasının beğenisine sunulacak.

Şu anda 125 W standardı bir Motorola akıllı telefon için en hızlısı ve bunu X30 Pro ve Edge 30 Ultra’da gördük. XT2301-5, cihaz için büyük bir satış noktası olacak olan üç haneli hızlı şarjı alan ilk vanilya Moto olacak.

moto x40

İki şarj seçeneğiyle ilgili bilgiler, daha önce TENAA’da tarafından yapılan paylaşımlarla uyumlu görünüyor. Bu durumda bizlere iki farklı şarj seçeneğinin geleceğini kanıtlar nitelikte. İlki 5.000 mAh pil, diğeri 4.500 mAh batarya kapasitesine sahip olacak. Cihazın hızlı şarj donanımı için fiziksel alana ihtiyacı olduğundan, yalnızca ikincisinin 125W’ı destekleyeceğini söylenir. Her şey iki gün sonra gerçekleşecek etkinlik ile beraber kesinleşecek.

OnePlus, OxygenOS 13’ü OnePlus 10T’ye getiriyor

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz