Ana SayfaAkıllı TelefonMyOS İşletim Sistemi Artık 5G Mesajlaşma Özelliğine Sahip!

MyOS İşletim Sistemi Artık 5G Mesajlaşma Özelliğine Sahip!

ZTE, telefonları için özel Android arayüzü olan MyOS'a 5G Mesajlaşma desteği eklediğini duyurdu. Şu anda sadece üç ZTE telefonunun 5G mesajlaşmayı desteklediği bildirildi. Bunlar ZTE S30, Axon 30 Pro ve Axon 30 Ultra olarak belirtildi. Bu özelliği daha sonra daha fazla cihazın alacağına inanıyoruz.

-

Her yeni mobil kablosuz telekomünikasyon teknolojisi veya ağ standardı, gelişmiş faydalar sağlar. 2G’nin gelişi kısa mesajlar, resimli mesajlar ve multimedya mesajları gibi veri servislerini, 3G ise görüntülü aramayı getirdi.

4G geldiğinde, RCS tabanlı mesajlaşmanın yanı sıra akışa ve daha hızlı indirmelere izin veren daha hızlı ve daha kararlı bağlantılar getirdi. 5G ayrıca eski mesajlaşmaya yönelik iyileştirmelerin yanı sıra daha hızlı bağlantılar da sunuyor.

5G Mesajlaşma olarak adlandırılan, multimedya mesajlaşma, ticari mesajlaşma, sohbet robotları, ödeme desteğinde iyileştirmeler getirdiği söyleniyor.

Mesajlar yalnızca ses ve videoyu değil aynı zamanda coğrafi konumu da içeriyor. Servis ayrıca Wi-Fi ve grup sohbetleri üzerinden mesajlaşmayı da beraberinde getiriyor.

ZTE, telefonları için özel Android arayüzü olan MyOS’a 5G Mesajlaşma desteği eklediğini duyurdu. Şu anda sadece üç ZTE telefonunun 5G mesajlaşmayı desteklediği bildirildi. Bunlar ZTE S30, Axon 30 Pro ve Axon 30 Ultra olarak belirtildi. Bu özelliği daha sonra daha fazla cihazın alacağına inanıyoruz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here