Ana SayfaİpucuNetanyahu kimdir?

Netanyahu kimdir?

-

Xiaomi, Elektrikli Araç Geliştirmeyi Erteledi!

Görünüşe göre Xiaomi, otomotiv kol geliştirmesinde biraz sorun yaşıyor. Önce düzenleyici konularda sıkıntı çeken şirket,...

Son zamanlarda Gazze üzerinde savaşlar bitmek bilmiyor, İsrail’in Gazze’ye saldırmasını tüm dünya kınasa da maalesef müslüman alemi dahi hiçbir adım atmıyor, sadece gıda ve yiyecek yardımı yapan müslüman ülkeler Gazze için savaşın bitmesi hakkında herhangi bir adım atmış değil.

Peki kimdir bu Netanyahu?

Netanyahu İsrail’in Başbakanıdır, gerçek ve tam adı Benyamin Netanyahu olan İsrail Başbakanı şu sıralar sosyal medya üzerinde oldukça tartışılıyor, Gazze’ye karşı açılan savaşın sonuna kadar havadan, karadan, denizden devam edeceğini açıklayan Netanyahu 21 Ekim 1949 yılında doğmuştur.

3 çocuğu bulunan  Netanyahu şu sıralar Gazze’ye karşı açılan savaşı durdurmadığı ve çocukları öldürdüğü için sosyal medya üzerinde tepkilere maruz kalmış durumda, diplomat olan Netanyahu adeta bir ülkenin bitmesini istemektedir.

 

-- Reklam --

Warzone 2.0’da Savaş Jetonları nasıl alınır?

Warzone 2.0, Call of Duty battle royale modunun tamamını bazı önemli yönlerden sarstı. Harita, Kaleler ve yeni DMZ modu...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz