Ana SayfaAndroid HaberleriNike+FuelBand Artık Android'de

Nike+FuelBand Artık Android’de

-

Mac’teki Fotoğraflar’da yinelenen fotoğrafları silme

macOS'in önceki sürümlerinde, Fotoğraf Kitaplığınızdaki yinelenen fotoğrafları otomatik olarak izlemek için Mac'inize güvenmek bir seçenek...

Nike+Fuelband artık Android platformunda!

Geçtiğimiz yıl Nike tarafından yapılan açıklamaya göre FuelBand için bir Android uygulama çıkmayacağı belirtilmiş, sadece İOS kullanıcılarının uygulamaları Appstore’a yerleşmişti.

Nike’ın bu haberi Android kullanıcılarını bir hayli üzdü diyebiliriz, özellikle Nike gibi kaliteli bir spor markasının tek mobil platform üzerinden çalışması gerçekten kötü bir durum. Bu durum nedeniyle Android kullanıcıları Nike FuelBand ürününden yararlanamamasına neden oldu.

Nike, Android kullanıcılarının bu isteklerine karşılık tepkisiz kalmayarak Android platformu için uygulamasını geliştirerek GooglePlay üzerine Nike+ FuelBand uygulamasını sundu. İOS uygulaması ile aynı özelliklere sahip bu uygulama ücretsiz olarak indirilebilmekte. Ücretsiz sunulan uygulama yaklaşık 20 MB boyuta sahip, Nike+ FuelBand uygulamasını indirmek için BURADAKİ bağlantıya tıklayabilirsiniz.

-- Reklam --

Microsoft Teams, en şık özelliklerinden birini Android uygulamasına getiriyor

Pandemi, çeşitli video konferans araçlarını ana akıma taşıyarak Zoom, Google Meet ve Microsoft Teams'i ön plana çıkardı. Kurumsal ve...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz