Ana SayfaAkıllı TelefonNokia 105 African Edition Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Nokia 105 African Edition Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Nokia 105 African Edition, 1.77 inç QVGA ekranla geliyor ve popüler Snake dahil olmak üzere 10 oyun içeriyor. Aynı şekilde polikarbonattan yapılmış bir arka tasarıma sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Telefon 4MB RAM ve Unisoc 6531E işlemci desteği taşıyor. Telefonda 4MB depolama yer alıyor. Telefon, Series S30+ işletim sistemiyle çalışıyor ve yalnızca 2G bağlantısını destekliyor. 18 güne kadar dayanacağı söylenen 800 mAh'lik bir pille geliyor.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

HMD Global, Afrika için tasarlanmış yeni bir özellikli telefon piyasaya sürdü. Model Nokia 105 African Edition olarak adlandırılıyor ve 2019’da piyasaya çıkan modele benziyor diyebiliriz.

Nokia 105 ilk olarak 2019’da satışa çıktı ve şirket geçen yıl 4G bağlantısıyla gelen yeni bir sürümünü piyasaya sürdü. Bu yeni modelde benzer bir şey yok; ancak dayanıklı tasarımını koruduğunu belirtelim.

Nokia 105 African Edition, 1.77 inç QVGA ekranla geliyor ve popüler Snake dahil olmak üzere 10 oyun içeriyor. Aynı şekilde polikarbonat bir arka tasarıma sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

Nokia-105-Africa-edition

Özellikli telefon, 4MB RAM ve Unisoc 6531E işlemci desteği taşıyor. Telefonda 4MB depolama yer alıyor. Telefon, Series S30+ işletim sistemiyle çalışıyor ve yalnızca 2G bağlantısını destekliyor. 18 güne kadar dayanacağı söylenen 800 mAh‘lik bir pille geliyor. Telefonun fiyatı henüz bilinmiyor.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz