Ana SayfaAkıllı TelefonNokia 150 Hollanda'da Satışa Çıktı

Nokia 150 Hollanda’da Satışa Çıktı

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Bu, Hollanda’nın umut edebileceği Nokia lansmanı değil, Nokia 150 artık Hollanda’da bulunuyor. Siyah model, şimdilik 37 € fiyat etiketi ile satılıyor. Beyaz versiyon daha sonraki bir tarihte gelecek.

Aylık bekleme süresi ve 22 saat konuşma süresi olan bir telefonun güvenilirliği hakkında söylenecek bir şey var.

Bu arada, bu HMD’nin Avrupa’daki ilk telefonu ve ilgilenmemenize rağmen Nokia 6 ‘da çok yakında Avrupa’da satışa sunulacak.. HMD / Nokia’nın MWC‘deki genişleme planlarını duymaya hevesliyiz.

Şimdi, bazı operatörler 2G şebekelerini desteklemiyor ve Nokia 150 sadece 2G’de çalışıyor, ancak bu bir endişe olmamalı. Vodafone Hollanda Şef Ağı Sorumlusu geçen sene “Eski ağlarımızı hala koruyor ve şebekeyi modernleştiriyoruz, yine de müşteriye 2G ve 3G servisler sunmaya devam ediyoruz” dedi.

Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı hala kesin değil, fakat yakın zamanda sunulması bekleniyor.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz