Ana SayfaAkıllı TelefonNokia 7.3, 22 Eylül'de Piyasaya Çıkacak

Nokia 7.3, 22 Eylül’de Piyasaya Çıkacak

Bir sızıntı, Nokia 7.3'ün bu ay içinde çıkacağını ve Nokia 9.3'ün amiral gemisinin bununla birlikte piyasaya sürülme ihtimalinin düşük olduğunu iddia ediyor (Nokia 9.3'ün yıl sonuna yetişeceğini iddia ediyor).

-

Bekleme devam ediyor ve bir sızıntı, Nokia 7.3‘ün bu ay içinde çıkacağını ve Nokia 9.3’ün amiral gemisinin bununla birlikte piyasaya sürülme ihtimalinin düşük olduğunu iddia ediyor (Nokia 9.3’ün yıl sonuna yetişeceğini iddia ediyor).

Sızıntıyı paylaşan kişi, bu iddiaların kanıtı olarak (geçen Eylül ayında duyurulan) Nokia 7.2‘nin kullanımdan kaldırıldığına işaret ediyor.

Nitekim Almanya, Fransa, İspanya, Finlandiya, Hindistan ve diğer ülkelerdeki Nokia çevrimiçi mağazaları, ürünün artık mevcut olmadığını söylüyor. Birleşik Krallık’ta mevcuttur (elbette bu bir veya iki gün içinde değişebilir). Ve yine de üçüncü taraf perakendecilerde bulabilirsiniz.

Nokia 7.3‘ün 22 Eylül‘de piyasaya çıkacağı iddia ediliyor. Birkaç gün öncesine ait bir söylenti, HMD’nin 22 Eylül’de birkaç yeni modeli tanıtacağını iddia ediyor – belki de başlangıçta IFA için söylentiler olan 7.3 ve 6.3, 3.4 ve 2.4 bu modellere dahil.

Çok sayıda gecikmeyle karşılaşan Nokia 9.3 PureView hala piyasaya sürülmeye hazır değil. Son söylentiler, henüz seri üretime geçmediğini iddia ediyor, bu ay veya Ekim ayında satışa sunulmasını bekleyenler de var. En iyi ihtimalle 7.3 etkinliğinde bunun için bir tanıtım görebiliriz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here