Ana SayfaAndroid HaberleriNokia, Android 13'ün beş telefona daha geldiğini doğruladı

Nokia, Android 13’ün beş telefona daha geldiğini doğruladı

Android 13, Nokia XR20 5G, Nokia G50 5G, Nokia G11 Plus, Nokia X20 5G ve Nokia X10 5G için doğrulanmış işletim sistemleri listesinde yer alıyor. Ancak Nokia X30 5G ve Nokia G60 5G gibi en yeni cep telefonları AER listesinde olmasına rağmen Android 13 desteği göstermiyor.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Nokia kısa süre önce Android 12’ye geçişi tamamladığını ve işletim sistemini almayan herhangi bir akıllı telefonun gelecekte almayacağını açıkladı. Duyuruyu, hangi cihazların Android 13 için ilk sırada olduğuna dair bir onay izledi.

Liste beş cihaz içeriyor – Nokia X10 ve Nokia X20, Nokia XR20, Nokia G50 ve Nokia G11 Plus. Bu telefonların hepsi uygun fiyatlı kategoride yer alıyor.

Eylül ayında Berlin’de IFA 2022’de duyurulan yeni akıllı telefon üçlüsü C31, G60 5G ve X30 5G listede yok, ancak bunun nedeni son ikisinin henüz Çin’de mevcut olmaması. Şirket zaten güncelleme planlarını onayladı ve Android 13 kesinlikle geliyor.

Bugün onaylanan diğer beş Nokia telefonu, toplu dağıtım, hızlı Android güvenlik güncellemeleri (Google’dan yayınlandıktan sonra 90 gün içinde), yeterli birimin fiziksel kullanılabilirliği gibi iş odaklı Android Enterprise Recommended gereksinimlerini karşılıyor.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz