Ana SayfaAkıllı TelefonNokia X10 ve X20'nin Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Nokia X10 ve X20’nin Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Nokia'nın akıllı telefon pazarına sunacağı yeni akıllı telefonları X10 ve X20'nin teknik özellikleri ve fiyatları sızdırıldı. İşte detayları...

-

Nokia, eski model cihazları ile birinciliği çok uzun süre elde tutmuş olsa da şirket şimdilerde akıllı telefon pazarında yeteri kadar pay sahibi değil. İşte bu yüzden şirket pazardaki payını arttırmak ve tekrar eski başarılı dönemlerine dönmek için yeni modeller üzerinde çalışmalar yapıyor. Şirket şu sıralar X10 ve X20 modellerini sunmaya hazırlanıyor.

8 Nisan’da resmi olarak tanıtılması beklenen bu iki yeni modelin bugün fiyatları ve teknik özellikleri sızdırıldı. Nokia bu iki yeni modeliyle birlikte bütçeye uygun bir hedef belirlemiş durumda. Her iki cihazda 5G bağlantısı ile gelecek ve içerisinde Snapdragon yonga seti bulunduracak.

Nokia X10

NokiaPowerUser tarafından sızdırılan bilgilere göre Nokia X10, 32 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM ile geliyor. Nokia X20 ise 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Bununla birlikte X20, Mavi ve Kum, X10 ise Beyaz ve Yeşil renk seçenekleriyle birlikte sunulacak. Her iki cihazın içerisinde de 5G destekli Snapdragon 480 yonga seti ve hızlı şarj desteğinin olacağı belirtilen bir batarya yer alıyor.

X10‘un 6 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanlı versiyonu 300 euro, X20 ise 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanlı versiyonu ise 349 euro olarak sızdırılmış durumda. Tabi ki bu fiyatlar ve özellikler Nokia tarafından açıklanan resmi bilgiler değil bu yüzden ilerleyen günlerde bunlar değişkenlik gösterecektir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here