Nokia Yeni Modelleriyle Ses Getirecek!

Nokia‘yı yeniden canladırmayı planlayan HMD Global’ın, CEO’su Economic Times’a önemli bir röportaj verdi. Detaylar haberimizde.

Bir zamanların telefon dendiğinde akla gelen ilk markası olan Nokia, geçtiğimiz haftalarda telefon pazarına dönüş yapacağını duyurmuştu

Son yıllarda piyasaya çıkardığı akıllı telefonlarla başarı elde edemeyen şirket, HMD Global ile Nokia ismini tekrar ortaya çıkarmak istiyor. MWC 2017‘de tanıtımı yapılacak olan Android işletim sistemini kullanan Nokia telefon ile firma pazara dönüş yapacak.

Nokia adının hakkını verecek!

HMD Global’ın CEO görevini üstlenen Arto Nummela, verdiği röportajda Nokia’nın geleceğiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Nummela, Nokia için geniş bir ürün portföyü oluşturduklarını ve global pazarlara yayılarak, rakiplerine kıyasla daha agresif bir pazarlama stratejisi izleyeceklerinin altını çizdi. Bunun için geniş bir fiyat aralığı çizdiklerini ve her segmentten kullanıcıya hitap edebilecek fiyat/performans ile öne çıkacaklarını söyledi.

Rakiplerini izleme fırsatı bulduklarını ve araştırma geliştirme sonrasında piyasaya dahil olduktan sonra, büyük başarılar yakalayacaklarını belirten CEO, güvenilirlik ve kaliteyi ön planda tutarak tüketicilerin memnuniyetini kazanmayı hedeflediklerini belirtti.

Nokia adının hakkını vererek tekrar ortaya çıkacaklarını söyleyen Nummela, piyasa çıkış yaptıklarında kullanıcıların sözlerini daha iyi anlayacaklarını da ekledi.

Güçlü rakiplerine karşı daha çok fiyat/performans modelleriyle öne çıkmak isteyen uyuyan deve Google’ın da destek vereceğini belirtelim. Sizce Nokia güzel bir dönüş yapabilecek mi?

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0