Ana SayfaAkıllı TelefonNokia'dan Yeni Cihazlar Geliyor

Nokia’dan Yeni Cihazlar Geliyor

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Windows Phone işletim sistemini bırakıp Android işletim sistemi için Android cihazlar üretmeye başlayan ancak Windows Phone işletim sistemininde hala arkasında olan Nokia kısa zaman içerisinde yeni cihazlarını tanıtabilir.

Ünlü sızıntı kaynağı Evleaks, tarafından sızdırılan bilgilere göre Nokia kısa zaman içerisinde bu cihazlardan en az bir tanesini tanıtacak, Vela, Athena ve Libra kod adına sahip modellerin bir tanesinin Lumia modeli olacağı diğer iki kod adlı cihazın ise Android işletim sistemine sahip olacağı bildiriliyor.

Herne kadar bunlar bir sızıntı olsa’da Evleaks, tarafından gelen sızıntıların neredeyse tamamının resmi olarak gerçekleştiğini belirtmemizde fayda var, en son söylenen sızıntılardan olan Nokia Lumia 930 kod adlı cihaz bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı, bakalım Vela, Athena ve Libra kod adlı cihazlar ne zaman tanıtılacak?

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz