Ana SayfaAkıllı TelefonNothing, Apple'a Rakip Olmaya Kararlı - Nothing Phone 2 Ne Zaman Çıkacak?

Nothing, Apple’a Rakip Olmaya Kararlı – Nothing Phone 2 Ne Zaman Çıkacak?

Ve bu yıl döviz nedeniyle daha da zorlaştı. COGS'mizin [satılan malın maliyeti] ABD Doları cinsinden ödüyoruz, ancak pound, euro ve Hindistan rupisi cinsinden para kazanıyoruz - yani her şey ABD Doları karşısında değer kaybetti." diyor.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Carl Pei’nin startup şirketi Nothing, bu yılın Temmuz ayında ilk akıllı telefonu olan Nothing Phone’u (1) piyasaya sürdü. Akıllı telefon markaları, büyük pazarlarda her altı ayda bir yeni modeller piyasaya sürmesiyle tanınır.

Yakın tarihli bir tweet’te Pei, “Nothing Phone 2’nin yakın zamanda piyasaya çıkmayacağını” açıkladı. Ayrıca CNBC ile yaptığı bir röportajda şirketin planları hakkında biraz daha bilgi paylaştı.

Pei, şirketin ABD’deki işini genişletmeyi planladığını açıkladı. Gelecekte ülkede yeni bir telefonun piyasaya sürülmesi konusunda Amerikan operatörleriyle erken görüşmelerde olduğu söyleniyor.

“ABD’de lansman yapmamamızın nedeni, tüm operatörleri ve Android üzerinde yapmaları gereken benzersiz özelleştirmelerini desteklemek için çok fazla ek teknik desteğe ihtiyacınız olması. Daha önce hazır olmadığımızı hissettik.” dedi.

2021’de Nothing 20 milyon dolar gelir getirmedi. Bu yıl şirket on kat artışla 250 milyon dolar elde etmeyi hedefliyor. Ancak, şirket hala kar etmiyor. Pei, “ Hedef 2024’te kârlı olmak. Şu anda kârlı değiliz.

Ve bu yıl döviz nedeniyle daha da zorlaştı. COGS’mizin [satılan malın maliyeti] ABD Doları cinsinden ödüyoruz, ancak pound, euro ve Hindistan rupisi cinsinden para kazanıyoruz – yani her şey ABD Doları karşısında değer kaybetti.” diyor.

ABD’de, Nothing Apple’a rakip olmayı umuyor. Ancak, Apple’ın ABD pazarında çok güçlü bir hakimiyete sahip olduğu düşünülürse, bu kolay bir iş olmayacak doğrusu.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz