ODİN Nedir?

-

Samsung Galaxy Tab S8 FE, Yakında Satışa Çıkacak

Kasım 2021'de Samsung'un 2022'nin sonlarına doğru Galaxy Tab S8 FE adlı bir tablet piyasaya süreceği...

ODİN Nedir? sorusuna bu ipucu yardımcı haberimiz üzerinden en net cevabı vereceğiz, eğer ODİN Nedir? sorusuna cevap almak istiyorsanız bu haberimizi baştan aşağı okumalısınız.

ODİN Samsung cihazların ROM dosyalarını bilgisayar üzerinden yüklemek için geliştirilmiş olan bir ROM aracıdır, genel olarak sadece ROM ile sınırlı kalmayan program bazı Samsung telefonlar için ROOT desteği de sunmaktadır.

Sizlerin internet üzerinden indirdiğiniz ROM dosyalarını çeşitli ve uygun kategorilere yerleştirdikten sonra ROM dosyasını başarılı olarak telefonunuza yükleyebileceğiniz bir araç olan ODİN genel olarak sadece Samsung akıllı cep telefonları üzerinde kullanılmaktadır.

Peki ODİN Sadece ROM, ROOT İçin mi Kullanılıyor?

Hayır, ODİN ROM, ROOT işleminin yanı sıra sistem dosyalarını cihaza tekrar yüklemek veya değiştirmek içinde kullanılır, ancak bu işlem oldukça zor olduğu için kullanıcılar ODİN programını sadece ROM atma programı olarak görmektedir, bizler gelecek haber konularımızda ODİN ile nasıl ROM, ROOT atılır sizlere anlatacağız.

 

-- Reklam --

Skullcandy’nin Yeni Oyun Kulaklıkları Son Derece Muazzam!

Amerika Birleşik Devletleri merkezli ses ürünleri üreticisi Skullcandy, müzikseverlere yönelik ürünleriyle tanınıyor. Marka, çıkarılabilir boom mikrofonlar, yerleşik fiziksel kontroller...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.